GEMIST: Allwinner A10 Android 4.0 PC

ALPHEN A/D RIJN – Op 15/8 zullen wij deze Allwinner A10 1,0Ghz Android 4.0 Mini PC gaan aanbieden op ClickToBuy. Deze Mini PC tovert iedere TV om in een vette Smart TV! Voorzien van Google Play en nog veel meer extra’s!

Wat onze versie beter maakt zul je morgen zien maar in ieder geval is dit een TV-SetTOPbox wat inhoud dat je niet moeilijk hoeft te doen met een stick en nog een losse afstandsbediening of toetsenbord aan moet schaffen om de boel werkend te krijgen. Wij leveren er namelijk gewoon een infrarood afstandbediening bij, hier kun je alle basis bedieningen mee uitvoeren. Dit zeer geavanceerde apparaatje tovert jouw TV (of losse monitor) in 1 klap om in een dikke vette Smart TV. Een soort van Mega Tablet. Met zijn single-core 1,0 GHz Allwinner A10-processor, gebaseerd op de ARM Cortex A8, en een riant 512 DDR2 RAM geheugen zorgen ervoor dat je lekker snel kunt werken en spelen. Hij werkt op een DC adapter en heeft een RJ45, 2x USB, 1x TF card en een HDMI aansluiting waar hij 1920×1080 mee richting je TV of monitor stuurt.

Alles bij elkaar opgeteld kun je niet anders dan concluderen dat dit een stuk makkelijker is dan een stickje. En om de deal helemaal af te maken gaan we hem ook nog eens scherper aanbieden.

Dit bericht is geplaatst in Dit is ons laatste nieuws! en getagd, . Bookmark de permalink.

Reacties

155 Reacties op GEMIST: Allwinner A10 Android 4.0 PC

  1. andries nicolai zegt op 16 september 2012 om 09:15:

    ik heb droidmote gedownload maar hij geeft steeds client unreachable aan weet iemand hoe ik dit moet oplossen of weet iemand een goeie uitleg op internet

    bedankt alvast

    • Product Expert (ClickToBuy) zegt op 16 september 2012 om 22:21:

      @Andries, Hiervoor is root toegang vereist, anders werkt het niet.

  2. Jan zegt op 16 september 2012 om 10:13:

    Weet iemand waar ik meer documentatie over het apparaatjekan vinden op internet?

  3. douwe zegt op 22 september 2012 om 17:21:

    Ik ben er mee aan het klungelen geweest maar heb nog geen 1080p echt soepel kunnen streamen helaas, wat gebruiken jullie daar voor ?

    Ik heb de XBMC beta er op draaien maar die wil nog niet helemaal meewerken :P

  4. Jeroen Hochstenbach zegt op 31 oktober 2012 om 10:43:

    Oei, heb net de AC ryan Veolo besteld bij jullie, zie ik dit apparaat staan met andriod 4.0.3 !!! Naar mijn gevoel ben ik bang dat dit apparaat iets beter scoort als de veolo, of gaat deze vergelijking niet op. Indien de specs beter zijn, is deze dan nog om te ruilen?

    • Product Expert (ClickToBuy) zegt op 31 oktober 2012 om 10:50:

      @Jeroen, de veolo heeft een betere video ondersteuning. Het hangt er dus vanaf wat u er mee wilt doen.

  5. Jeroen Hochstenbach zegt op 31 oktober 2012 om 11:00:

    O oké dan, voor mij is het belangrijkste toch de videoplayer, alhoewel ik een LG 3D ledtv heb waarmee ik via usb films afspeel, welke niet elk bestand met ondertitels afspeelt(je kan geen ondertitels selecteren). Is er misschien wel een andriod upgrade te verkrijgen voor deze speler of moet ik voor deze vraag naar het forum van AC ryan veolo?

    In ieder geval bedank voor de snelle reactie !!!

    • Product Expert (ClickToBuy) zegt op 31 oktober 2012 om 11:09:

      @Jeroen, als het goed is moet de Veolo de ondertitels gewoon normaal weergeven, eventuele update’s staan op het forum van AC ryan. Wilt u SBS 3d films afsprelen?

      • Jeroen Hochstenbach zegt op 31 oktober 2012 om 11:12:

        SBS 3d films? Zegt mij ff niets. Is dit dan mogelijk en waar kan ik die vinden?(kopen?)

        • Product Expert (ClickToBuy) zegt op 31 oktober 2012 om 11:36:

          @Jeroen, dit is een soort 3d film, het hangt dan af wat voor tv u heeft om die bestanden af te spelen. Maar u wilt waarschijnlijk gewoon films kijken en dan de 3d optie van de tv zelf gebruiken om het beeld om te laten zetten naar 3d?

          • Jeroen Hochstenbach zegt op 31 oktober 2012 om 11:47:

            Nou het is de bedoeling dat ik gewoon 3d films ga bekijken en niet 2d in 3d omzetten(effect is minder. Maar ik wist niet dat er al 3d films te verkrijgen waren(u snapt wel welke richting ik bedoel)

  6. Tom zegt op 9 november 2012 om 20:10:

    Ik heb de tvbox vandaag ontvangen en geïnstalleerd, werkt goed maar heb 1 groot probleem nl.: ik kan het toestel wel uitschakelen met de afstandbediening, maar ik kan het toestel niet inschakelen met de afstandsbediening, enkel de stekker uittrekken in terug insteken is de enige manier om het toestel te starten… iemand een gelijkaardig probleem?

  7. Willem zegt op 18 november 2012 om 12:55:

    Nieuwe firmware is op de volgende site te vinden:

    http://www.kimdecent.com/tvbox/42.html

    • Tom zegt op 19 november 2012 om 19:44:

      Bedankt voor de info, ik probeer dit straks nog

  8. Mellow zegt op 30 november 2012 om 08:00:

    Iemand enig idee hoe je de firmware op het apparaat krijgt? (documentatie erbij is in het Chinees)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>