GEMIST: Partij Quick Tassen!

Beste klant, hierbij ontvangt je een vooraankondiging voor de verkoop van een grote partij tassen van het merk Quick.

Dinsdag 19 juni zullen wij deze tassen gaan verkopen voor rond de 25 euro. De tassen hebben een adviesverkoopprijs van tegen de honderd euro (!!).

Alhoewel de partij groot is verwachten wij dat het erg hard kan gaan en daarom raden wij je aan om er dinsdagnacht op tijd bij te zijn. De aanbieding zal om 00:01 online gaan en Op=Op! Veel succes!

Dit bericht is geplaatst in Dit is ons laatste nieuws!, Nieuwsbrief en getagd, . Bookmark de permalink.

Reacties

1 Reactie op GEMIST: Partij Quick Tassen!

  1. jolanda zegt op 26 juni 2012 om 13:25:

    komt deze product nog terug.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>